www.romny.osp-ua.info

Стратегія розвитку «Нова Сумщина -2015» в дії: позитивні зрушення
18.01.2012

Охорона здоров’я 

Міський голова Микола Калашник провів на базі центральної районної лікарні зустріч з головним лікарем ЦРЛ Валентиною Гуньковою, головним архітектором міста Юрієм Литвиненком щодо реконструкції поліклініки Роменської ЦРЛ. 

Представник товариства з обмеженою відповідальністю «Сумська майстерня комплексного проектування «АРХПРОЕКТ» презентував ескізний проект реконструкції поліклініки з надбудовою мансардного поверху для розміщення клініко-діагностичного центру з консультативною поліклінікою для дитячого та дорослого населення.
Роботи по будівництву планується розпочати у березні цього року.
У приміщенні дитячої поліклініки передбачається надання послуг службою «Клініка, дружня до молоді». 

Крім того, керівник центральної районної лікарні під час зустрічі зауважила, що у зв’язку зі зміною структури галузі охорони здоров’я передбачається надання первинної допомоги дитячому та дорослому населенню на базі амбулаторій сімейної медицини. 

У нашому місті на даний час здійснюється капітальний ремонт частини будівлі, Засульський мікрорайон, де буде розташовуватися амбулаторія сімейного лікаря та аптечний пункт.

Освіта
З метою підвищення якості надання освітніх послуг, поліпшення умов для занять фізичною культурою і спортом учнів, на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи №1, загальноосвітньої школи №9 проводяться роботи по створенню сучасних спортивних залів у підвальних приміщеннях згаданих навчальних закладів. 

Міський голова Микола Калашник здійснив об’їзд згаданих навчальних закладів з метою контролю за проведенням відповідних робіт. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За інформацією відділу з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua