www.romny.osp-ua.info

Визнання за збереження здоров’я нації
23.01.2012


Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерством охорони здоров’я, Національною академією медичних наук України затверджено щорічне проведення Загальнонаціонального проекту «Флагмани сучасної медицини». 

Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Т. Бахтєєва вважає, що «проведення цього проекту – це гідна оцінка визначних особистостей і найкращих колективів медичної галузі України. Працею переможців Проекту відбувається майбутнє медичної галузі нашої держави». 

За підсумками проекту в 2011 році грамотою «За вагомий внесок у розвиток іміджу охорони здоров’я України» та медаллю «За охорону здоров’я нації» нагороджена Роменська центральна районна лікарня.

Це важлива подія для медичної громадськості регіону, висока оцінка людських та професійних якостей працівників медичної галузі.
«Отримання нагороди – це можливість вшанувати та відзначити кращих працівників охорони здоров’я та поінформувати суспільство про роботу медичної галузі» - підкреслив в своєму вітанні Міністр охорони здоров’я України О.Аніщенко.

Медичні працівники центральної районної лікарні, дякуючи за високу оцінку їхньої праці, завжди будуть намагатись, щоб людська шана була подякою за професіоналізм, чуйність і вміння творити добро!


В. Гунькова – головний лікар Роменської центральної
районної лікарні.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua