www.romny.osp-ua.info

На захисті інтересів громадян
25.01.2012

«При Адміністрації Президента України найближчим часом буде створено постійно діючу Координаційну Раду з захисту прав споживачів фінансових послуг»

Про це у ході обласної конференції громадськості повідомив голова Асоціації антиколекторів і правозахисників України «Ваша надія», голова оргкомітету з проведення Першого всеукраїнського з’їзду споживачів фінансових послуг Федір ОЛЕКСЮК.

З його слів, до Координаційної Ради зможе звернутися будь-який громадянин, який потребує вирішення питань, пов’язаних з правовідносинами у банківській системі.

«Нині в Україні назріла потреба у створенні такого органу, аби посилити захист прав споживачів фінансових послуг та підвищити фінансову грамотність населення», – зазначив Федір Олексюк.

Так, з метою інформування громадян планується створити соціальну Інтернет-мережу, провести цикл семінарів у навчальних закладах та ініціювати трансляцію просвітніх радіо- й телепередач.

З його слів, 2-3 березня в Києві відбудеться Перший всеукраїнський з’їзд споживачів фінансових послуг, що закладе основу системних змін у фінансово-банківській сфері України.

Нині створено оргкомітет з підготовки та проведення з’їзду, до якого увійшли профільні спеціалісти, представники більш ніж 30 громадських об’єднань, влади, міжнародних організацій.

До участі затверджено по 5 делегатів з кожної області, у тому числі й Сумщини.

«З’їзд має згуртувати та активізувати громадськість навколо створення ефективної системи захисту прав споживачів фінансових послуг. Поглиблюючи діалог між учасниками фінансового ринку, ми сприяємо розробці нової якості державної політики у цій галузі», – зазначив голова оргкомітету.

За інформацією state-gov.sumy.ua

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua