www.romny.osp-ua.info

Податкова інформує
27.01.2012Роменська міжрайонна державна податкова інспекція нагадує платникам податків про необхідність подання податкових розрахунків :
- земельного податку на 2012 рік;
- орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності на 2012 рік;
- розрахунку фіксованого сільськогосподарського податку на 2012 рік. 

Повідомляємо, що з 01 січня 2012 року набрала чинності Постанова КМУ від 31.10.2011 №1185 ”Про внесення змін до Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів”, відповідно до якої визначено, що показники нормативної грошової оцінки гектара ріллі окремої земельної ділянки, проведеної станом на 1 липня 1995 року, застосовуються із коефіцієнтом 1,756.
Термін подання розрахунків на 2012 рік закінчується 20 лютого 2012 року. За неподання та несвоєчасне подання розрахунків застосовуються штрафні санкції згідно з Податковим кодексом України.

Звітуємо через Internet!

Подання звітності в електронному вигляді – це економія часу та зменшення витрат, як для платників податків, так і для органів податкової служби.
Для подання податкової звітності в електронному вигляді, потрібно лише мати: доступ до мережі Інтернет, спеціалізоване програмне забезпечення для формування податкових документів в електронному вигляді у затвердженому форматі (стандарті), засіб криптографічного захисту інформації, чинні посилені сертифікати ключів для платника податків і його посадових осіб та договір про визнання електронних документів.
Звітність, надіслана до податкового органу електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, не потребує дублювання на паперових носіях.
Така система передачі звітів значно прискорює здачу звітності та забезпечує отримання відповідних квитанцій про підтвердження дати та часу подання звіту, надає можливість оперативно отримати інформацію про стадію проходження електронного звіту та гарантує, що звіт буде своєчасно доставлений в інспекцію.
Для того, щоб здійснювати подання документів до податкової служби в електронному вигляді, потрібно укласти договір з податковою інспекцією про визнання електронних документів.
При необхідності фахівці інспекції нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть встановити безкоштовне програмне забезпечення для формування податкової звітності в електронному вигляді.
Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до цієї прогресивної методики та отримати програмне забезпечення у Роменській МДПІ за адресою: м. Ромни, вул. Пролетарської солідарності ,37 Б, каб.№18. 


Роменська МДПІ


До уваги платників податків!

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua