www.romny.osp-ua.info

31.01.2012 в залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.
01.02.2012

Про ініціативи Президента України Віктора Януковича щодо розширення повноважень територіальних громад та недопущення збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги поінформувала начальник відділу з питань внутрішньої поітики Кревсун О.О. 


Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.4 ч. б) ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: здійснення контролю за забезпеченням надійності та безпечності будинків і споруд незалежно від форм власності в районах, що зазнають впливу небезпечних природних і техногенних явищ та процесів поінформував заступник міського голови Жарий А.Г. 

Зазначив, що однією з складних проблем міста є проблема наявності техногенно-небезпечних зон у вигляді зсувів, оскільки вирішити її на міському рівні без допомоги держави неможливо. Комплексною програмою протизсувних заходів на 2002-2007 роки затвердженою сімнадцятою сесією Сумської обласної ради 21.12.2000 було передбачено фінансування протизсувних заходів по м. Ромни на загальну суму 2,66 млн. грн., в т.ч. на будівництво 24 квартирного житлового будинку для відселення сімей із зсувонебезпечних зон – 1,4 млн. грн. Але рішенням десятої сесії Сумської обласної ради двадцять четвертого скликання від 25.09.2003 в дане рішення були внесені зміни в частині фінансування заходів програми за рахунок видатків місцевих бюджетів. Оскільки таких коштів в місцевому бюджеті не знайшлось, програма залишилась не виконаною. 

ЗАТ «Суми-Надра» в 2004 році виконані інженерно-технічні роботи на місцях зсуву, встановлено маяки. Є звіт і відповідні рекомендації. На даний час документи потребують коригування, так як зсувні процеси постійно знаходяться в динаміці. 

Відділом містобудування та архітектури оползневі зони занесені в план детального плану центральної частини міста з метою недопущення будівництва в них, а також недопущенні приватизації земельних ділянок. Місто занесене в список міст області, які знаходяться в сейсмічно небезпечній зоні. Тому місту запропоновано виконати проектно-вишукувальні роботи з даного питання. 

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, повідомили про нагальні проблеми, які необхідно оперативно вирішити. 

Міський голова дав ряд доручень щодо покращення роботи у сфері житлово-комунального господарства та організації культурно-масових заходів у місті. 


За повідомленням загального відділу

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua