www.romny.osp-ua.info

Працюємо для людей
01.02.2012

Тамара ІЩЕНКО: «2012 рік в області пройде під знаком реформ соціальної сфери»

На цьому наголосила заступник голови облдержадміністрації у ході засідання робочої групи Регіонального комітету з економічних реформ щодо реформування соціальної сфери та підвищення якості життя.

«Ми маємо суттєві напрацювання у галузях охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, які стануть базою для подальших якісних перетворень у регіоні», – зазначила Тамара Іщенко.

Як констатував начальник управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Анатолій БОЯРКО, минулого року значно зросла державна допомога малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, інвалідам дитинства та дітям-інвалідам.

«Посилення соціального захисту залишається одним із пріоритетних завдань влади. Так, на соціальні виплати вразливим категоріям громадян у 2012 році передбачено понад 700 мільйонів гривень. У минулому році було виділено 628 мільйонів гривень», – зазначив Анатолій Боярко.

Окрім того, стратегічним напрямком діяльності визнано посилення адресності усіх видів соціальної підтримки.

«Цьогоріч ми продовжуватимемо реформування та модернізацію сфери охорони здоров’я. Триватиме робота зі створення центрів медико-санітарної допомоги, розширення мережі служби «швидкої допомоги», реорганізація сільських фельдшерсько-акушерських пунктів та лікарських амбулаторій, реформування перинатальної допомоги, організація медичної допомоги в умовах формування госпітальних округів», – повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Світлана КРИВЦУН.

«Область тримає курс на підвищення соціальних гарантій та розбудову соціальної сфери, аби люди почувалися впевнено, захищено та комфортно», – резюмувала Тамара Іщенко.

За інформацією state-gov.sumy.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua