www.romny.osp-ua.info

Настільний теніс
14.02.2012

У спортивній залі Роменського МВ УМВС України в Сумській області пройшли традиційні змагання з настільного тенісу, присвячені 23-й річниці виводу Радянських військ з Афганістану, в яких взяли участь команди з м.Конотоп, м.Лохвиця, м.Буринь та м. Ромни (40 чол.).

На урочистому відкритті турніру були присутні міський голова Микола Калашник, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому Володимир Мельник та учасники бойових дій в Афганістані: Ігор Василенко , Сергій Шебедя та Іван Гуртовенко.
За результатами змагань серед дорослих переможцями та призерами стали :
серед чоловіків : 1 місце – Татарніков Володимир (м.Ромни ,«Ромни-Кондитер») , 2 місце – Нодар Кукава (м.Лохвиця) , 3 місце – Кульцанов Олексій (м.Конотоп).
серед жінок: 1 місце – Дмитренко Дар’я (м.Ромни, ЗОШ № 11), 2 місце – Литвиновська Тетяна ( м.Буринь) , 3 місце – Ломейко Олена ( м.Ромни, приватний підприємець) .
серед молодшої вікової групи (діти 1997 р.н. та молодші) місця розподілились таким чином : 1 місце – Мошко Сергій , 2 місце – Бойко Євген (м.Буринь) , 3 місце – Язєв Євген (м. Ромни, СЗОШ № 1).
в парному розряді 1 місце посіли Язєв Олександр та Язєв Євген ( м.Ромни).6-й традиційний турнір з рукопашного бою, присвячений
23-й річниці виводу радянських військ з Афганістану

З метою патріотичного виховання молоді, вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів та подальшої популяризації в місті рукопашного бою у спортивній залі спорткомплексу ім. Володимира Окіпного відбувся 6-й традиційний турнір з рукопашного бою , присвячений 23-й річниці виводу Радянських військ з Афганістану, в якому взяли участь спортсмени нашого міста та спортсмени з м. Прилук.

Цього року в турнірі взяло участь більш ніж 80 чол.

Зі словами вітання до учасників змагань, гостей та присутніх на урочистому відкритті турніру звернулись міський голова Микола Калашник , викладач фізичного виховання та предмету «захист Вітчизни» Роменського коледжу Сумського Національного аграрного університету , учасник бойових дій в Афганістані Сергій Шебедя, з музичним вітанням - голова Роменської районної спілки учасників війни в Афганістані, учасник бойових дій в Афганістані Ігор Василенко.На турнірі були присутні: депутат міської ради Володимир Роздобудько, учасники бойових дій в Афганістані Олександр Твердохліб, Іван Гуртовенко та Юрій Чикиш.

На знак скорботи за загиблими у війні в Афганістані, кращі спортсмени команд-учасниць змагань поклали квіти до пам’ятника воїнам -інтернаціоналістам.

Головним суддею змагань був суддя національної категорії, сержант 2-го спеціального центру швидкого реагування МНС України Володимир Шинкаренко.

Переможцями у своїх вікових та вагових категоріях стали : Магомедов Арсен, Гаврилко Ілля (карате), Клейнос Антон, Кондюк Стас, Шишко Тарас, Бабута Єгор, Ведмідь Максим, Литвиненко Артем , Цюх Дмитро, Касаєв Руслан, Агєєнко Антон (дзюдо), Горбатко Артем , Пузань Олексій, Петренко Вадим, Самійлик Борис, Кируцак Віталій ,Сорока Карина (рукопаш) , Новак Анастасія (джиу-джитсу).
Переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому.
Ірина ГОНЧАРОВА, головний спеціаліст відділу з питань ФК і спорту Роменського міськвиконкому

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua