www.romny.osp-ua.info

14.02.2012 відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.
14.02.2012


Заслухавши інформацію заступника міського голови Дудка В.Г. про стан виконання розпорядження міського голови від 21.06.2011 № 118 «Про затвердження плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки в м. Ромни», міський голова акцентував на необхідності більш широкого висвітлення даних питань у засобах масової інформації з наведенням відповідних статистичних даних. 

Начальник відділу містобудування та архітектури Литвиненко Ю.А. поінформував про виконання делегованих повноважень щодо організації охорони, реставрації та використання пам'яток історії і культури, архітектури та містобудування. 

З 39 зареєстрованих міських пам’яток архітектури 5 мають національного значення. Частина об’єктів, зокрема особняк Панєвіна по вул. Дімітрова, 2, потребує негайної реконструкції, але немає можливості відселити людей, які проживають у приватизованих квартирах.
У цьому році заплановано реконструювати будівлю колишнього міського училища по вул. Соборній, 39, де на сьогодні розміщено Станцію юних техніків. За кошти релігійних громад і меценатів ведеться реставрація Святодухівського собору та Вознесенської церкви. 

Міський голова порушив проблему відновлення радіоточок у мікрорайонах Каховка і Процівка, зруйнованих під час реконструкції ліній електропередачі. Начальник цеху телекомунікаційних послуг № 13 Сумської філії ПАТ «Укртелеком» Галунко В.В. наголосив, що керівництво вважає таку роботу економічно недоцільною і відповідно коштів на це в кошторисі не передбачено. Проте радіоточки буде відновлено завдяки матеріалам, які надасть головне управління міського господарства. 

Міський голова висловив незадоволення ставленням керівника до вирішення суспільно значимих проблем у місті, зокрема відмовою у під’єднанні кабельної сигналізації, необхідної для запуску ліфтів у будинку по вул. Коржівській, 65. Було наголошено на тому, що «Укртелекому» доведеться платити за оренду землі, адже всі комунікації прокладено на замельних ділянках комунальної власності; тривають необхідні розрахунки. 

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, доповіли про актуальні питання роботи. 


За повідомленням загального відділу

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua