www.romny.osp-ua.info

Майстри радіотехнічної справи
15.02.2012


У м.Києві на базі Українського державного центру позашкільної освіти проходив Всеукраїнський конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання. 

Нашу область представляла команда Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у складі Назарини Дмитра (СЗОШ №1) та Матяша Віктора (ЗОШ №5) під керівництвом Строканя Юрія Віталійовича, учителя, який вміє захоплювати дітей улюбленою справою. 

Змагання проводились в три етапи: теоретичний залік, розробка плати, монтаж пристрою. В напруженій боротьбі серед вихованців молодшої вікової групи в особистому заліку Матяш Віктор посів III місце. Організаторами конкурсу він був нагороджений дипломом та цінним подарунком. Назарина Дмитро дещо поступився своїм одноліткам, посівши VІ місце в особистому заліку. Загальнокомандне місце наших радіотехніків – VІ. 

П’ять років поспіль команда роменських радіотехніків є переможцями обласних змагань та призерами Всеукраїнських і перебуває у 10 найсильніших команд України. Та найголовніше у цьому конкурсі не перемога а позитивні враження.


Начальник відділу освіти З.Г.Горбик

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua