www.romny.osp-ua.info

Розпочалася апаратна нарада
21.02.2012

21.02.2012 розпочалася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К. врученням посвідчень про присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня».

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку згідно Указу Президента України від 01 грудня 2011 року №1090/2011 Почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно: Давидовській Світлані Григорівні, яка народила і разом з чоловіком виховала п’ятьох дітей, Левченко Світлані Юріївні, яка народила та разом з чоловіком виховує восьмеро дітей, Корчаці Тамарі Василівні як народила та виховала п’ятьох дітей.

Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.3 ч. б) ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: Про забезпечення відповідно до законодавства пільгових категорій населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення поінформували заступник міського голови Дудко В.Г. та начальник управління праці та соціального захисту населення Панченко Я.М.

Про стан виконання розпорядження міського голови від 14.05.2010 № 103 «Про моніторинг виконання запланованих заходів у виконавчому комітеті міської ради» поінформувала начальник відділу з питань організаційної та кадрової роботи Сосненко Л.Г. Зазначила, що особливою проблемою в складанні планів на наступний тиждень є те, що не завжди враховуються заходи по підготовці до проведення професійних та державних свят. Службами майже не плануються засідання оргкомітетів по підготовці до проведення в місті цих свят.

Заступник міського голови, керуюча справами виконкому Проценко О.В. ознайомила присутніх із протокольним доручення за результатами наради при заступнику голови – керівнику апарату Сумської облдержадміністрації Цупра О.М. з питань проведення державної реєстрації нормативно-правових актів та організації системи контролю та проектом розпорядження міського голови «Про нормативні документи щодо укладення контрактів, умов і розмірів оплати праці керівників підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Ромни»

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, повідомили про нагальні проблеми, які необхідно оперативно вирішити.

Міський голова дав ряд доручень щодо покращення роботи в місті та запросив всіх на святкування загальноміського свята «Проводи Зими – зустріч Весни» 25.02.2012 на центральну площу міста.

За повідомленням загального відділу

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua