www.romny.osp-ua.info

Семінар директорів
23.02.2012


У Роменській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 ім. П.І.Калнишевського відбувся семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів міста за темою: «Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій в сучасний освітній процес». 


Відкриваючи семінар, начальник відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради Зінаїда Горбик звернулась з вітальним словом до керівників загальноосвітніх навчальних закладів, поінформувала присутніх про здобутки учнів міста в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. 


У ході семінару учителями початкових класів були продемонстровані сучасні інтерактивні відкриті уроки. Змістовними та цікавими були екскурсії до шкільного музею-світлиці «Берегиня», Зали Мужності і Слави та шкільної бібліотеки. Також учителі-предметники показали майстер-класи «Я роблю це так…». 

Традиційним шкільним святом «Посвята в колегіанти» було підведено підсумок семінару.
В роботі семінару взяли участь: міський голова Микола Калашник, депутат обласної ради, радник голови обласної державної адміністрації, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Роменський завод продтоварів», Олександр Саєнко.


Начальник відділу освіти З.Г.Горбик

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua