www.romny.osp-ua.info

Виплата заробітної плати – на контролі!
15.03.2012

Заробітна плата – один із чинників, який поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. Тому проблема несвоєчасної виплати заробітної плати – це одна з найгостріших соціальних проблем, яка до цього часу не розв'язана. 

Питання контролю та ліквідації боргів із виплати заробітної плати покладено на тимчасову комісію з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. 

Завданнями комісії є проведення індивідуальної роботи з керівниками кожного із підприємств-боржників та прийняття конкретних рішень щодо погашення заборгованості. З початку поточного року проведено 3 засідання комісії, на них заслухано 13 звітів керівників підприємств-боржників. 

Станом на 01.03.2012 загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по місту складає 407,4 тис.грн. Складними і довготривалими залишаються проблеми її погашення на підприємствах, до яких впроваджено процедури відновлення платоспроможності – ВАТ «Роменський завод АТС» та Роменська філія ВАТ «Харківшляхбуд» ДБУ-29. Проте ситуація зрушилася з місця, адже, порівняно з 01.02.2012 загальна заборгованість по місту зменшилася на 104,2 тис.грн. 

Робота спрямована на прискорення погашення заборгованості із виплати заробітної плати в місті триває. 


За інформацією управління праці та соціального захисту населення

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua