www.romny.osp-ua.info

У залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові
20.03.2012Про стан виконання розпорядження міського голови від 25.03.2010 № 61 «Про затвердження системи енергоменеджменту» поінформував заступник міського голови Жарий Андрій Геннадійович, зазначивши, що проблемою в енергозбереженні є недостатнє забезпечення бюджетних установ приладами обліку. 

У зв’язку з цим, міський бюджет несе перевитрати на плату за спожиті носії енергії. Приладами обліку природного газу і електричної енергії заклади бюджетної сфери забезпечені повністю, а приладами обліку тепла і води в недостатній мірі. Особливо це стосується споживачів теплової енергії і питної води Центральної районної лікарні. 

Також потрібно встановити лічильник в будівлі по бульвару Шевченка, 8. 

Обсяг споживання природного газу підприємствами комунальної теплоенергетики, установами бюджетної сфери та населенням міста всього за 2011 рік склав близько 33356 тисяч кубічних метрів, що, у порівнянні з 2010 роком, менше на 995 тисяч метрів кубічних. 

З метою отримання державних коштів на виконання запланованих заходів по енергозбереженню, виготовлена і погоджена в Міністерстві з питань житлово-комунального господарства України оптимізована схема теплопостачання міста, розроблені заходи оптимізації. 

Також під час апаратної наради керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, повідомили про нагальні проблеми, які необхідно оперативно вирішити. 

Наприкінці засідання міський голова надав ряд доручень щодо покращення роботи в місті. 


За повідомленням загального відділу

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua