www.romny.osp-ua.info

Екологічна просвіта в дії
27.03.2012

 

У м. Конотопі відбувся відбірковий етап ХІ Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригад) загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів. У конкурсі брали участь кращі екологічні колективи м.Конотоп, м.Ромен, Липоводолинського, Буринського та Конотопського районів. 

Критеріями оцінювання виступів стали: актуальність порушеної у виступі екологічної проблеми, та її соціальне значення, рівень виконавської майстерності, оригінальності художнього оформлення, результативність проведених виступів у регіоні, використання засобів активізації аудиторії, відповідність костюмів, рівень режисури, наявність надрукованого сценарію та ілюстративного матеріалу до виступу. 

Абсолютним переможцем став колектив екологічної просвіти «Ромен-цвіт» учнівського лісництва «Совенятко» Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11, який буде брати участь в обласних змаганнях за право представляти Сумську область на всеукраїнському рівні в м.Миргород Полтавської області в квітні 2012 року. 

Призер та команди-учасниці були нагороджені дипломами обласного управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.


Начальник відділу освіти 
З.Г.Горбик

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua