www.romny.osp-ua.info

Юрій ЧМИРЬ: «Співпраця з Сумським земляцтвом підносить авторитет Сумщини в Україні та світі»
02.04.2012«Наша область дала Україні та світу багато відомих політиків, бізнесменів, медиків, освітян, спортсменів, діячів культури, які працюють на благо нової Сумщини», – наголосив голова облдержадміністрації під час урочистих зборів Сумського земляцтва в Києві.

За його словами, сьогодні Сумщина – регіон, який стрімко розвивається, залучає інвестиції, будує лікарні, школи, дитячі садки, відроджує мистецькі традиції.

Як зазначив голова Сумського земляцтва Іван РІШНЯК, Сумщину знають як в Україні, так і далеко за її межами. Велика заслуга в цьому обласної влади та Сумського земляцтва.

«Протягом останніх двох років відчувається підтримка з боку обласної влади щодо зміцнення стосунків між Сумщиною та уродженцями регіону, які проживають за його межами», – зауважив Іван Рішняк.

У минулому році було підписано Угоду про співпрацю між Сумською обласною державною адміністрацією, обласною радою та Сумським земляцтвом у місті Київ. Результатом домовленостей стало проведення фестивалів «Земляцькі зорі», «Калнишева рада», «Козацький родослав».

Наші земляки активно долучилися до відзначення в області 70-річчя початку партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни та інших подій з життя краю, зазначалося в ході урочистостей. 

За вагомий особистий внесок у розвиток Сумської області та активну громадську діяльність Юрій Чмирь вручив Почесну грамоту голови обласної державної адміністрації першому заступнику голови громадської організації «Сумське земляцтво в місті Києві» Віктору СОБОЛЕВСЬКОМУ та ректору Київського національного університету технологій та дизайну Івану ГРИЩЕНКУ.


За матеріалами http://state-gov.sumy.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua