www.romny.osp-ua.info

Духовне і земне
05.04.2012Міський голова Микола Калашник, працівники правоохоронних органів і комунальних служб узгодили з представниками духовенства заходи з підготовки міста до відзначення Світлого Христового Воскресіння та поминальних днів. 

За давніми українськими традиціями, в Пасхальні дні Роменські храми перетворюються на місця масового паломництва. Наплив людей вимагає не тільки духовної, а й "земної" підготовки. Очільник громади звернув увагу керівників відповідних установ на необхідність подовження до ранку освітлення прилеглих вулиць, розроблення додаткових графіків руху автобусів, охорони правопорядку та організацію автостоянок. Він, зокрема, розповів і про облаштування цвинтарів, де вже розпочалося санітарне прибирання.
Так, планується встановити тимчасові туалети, завезти пісок. 

Доповнив інформацію начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга, який зауважив, що прогрейдерують вул. Миру, на центральному цвинтарі тимчасово відновлять водопостачання та ін. 

Крім того, під час відзначення Світлого Христового Воскресіння обмежать в'їзд автомобілів на Базарну площу, щоб не створювати незручностей для прочан і попередити аварійні ситуації поблизу головних святинь - Василівської церкви та Святодухівського собору.
Настоятелів церковних громад найбільше хвилювало питання освітлення територій, зокрема, перехрестя вулиць Полтавської і Семирічки, а також чергування нарядів міліції. Щодо останнього, заступник начальника міськвідділу УМВС Юрій Бойко запевнив, що правоохоронці вживатимуть усіх необхідних заходів для забезпечення порядку. 

"З Богом", - підбив підсумки зустрічі Микола Калашник. 


За матеріалами міськрайонної газети «Вісті Роменщини»

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua