www.romny.osp-ua.info

З комфортом для людей
06.04.2012


На Сумщині створюють Програму розвитку автомобільного транспорту загального користування на 2012 – 2017 роки

«Це має бути документ, який визначить стратегію розвитку пасажирського транспорту внутрішньо обласного значення на найближчі роки», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ під час засідання робочої групи щодо розробки Програми.
За його словами, в документі має бути чітко прописано заходи щодо розвитку інфраструктури, оновлення автопарку, підвищення якості послуг.
Окремим пунктом в документі буде визначено ремонт доріг, сформовано перелік шляхів, які потребують першочергового ремонту, зауважив Віктор Чернявський.
Як повідомив начальник управління розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Володимир ДУДЧЕНКО, наразі спільно з Асоціацією автомобільних перевізників, Службою автомобільних доріг, профільними управліннями та підрозділами облдержадміністрації розроблено проект Програми, який в подальшому буде доопрацьовано.
«Головне завдання Програми – створити максимально комфортні умови для перевезення пасажирів та забезпечити всі населені пукти області автобусним сполученням», – резюмував Віктор Чернявський. 


За матеріалами http://state-gov.sumy.ua
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua