www.romny.osp-ua.info

До Міжнародного дня звільнення в`язнів фашистських концтаборів
11.04.2012

11 квітня - один із днів, коли вшановуються люди, які пройшли тернистий шлях концтаборів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

Саме цього дня 1945 року в`язні Бухенвальда підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців і вийшли на свободу. Здається, так давно це було. Але лише не для тих, хто пройшов крізь жахи фашистських застінків. Біографії цих людей — справжні уроки мужності для молодого покоління.«Ви - людина, яка, проживши на цьому світі певну кількість років, набула життєвої мудрості, гарту, досвіду, від душі та чистого серця ділитеся цими надбаннями з молодим поколінням, демонструючи власним прикладом, як треба жити, працювати, щоб потім, вже перебуваючи в літах, не було соромно», - зазначив міський голова Микола Калашник, відвідавши мешканця нашого міста, колишнього в’язня концтабору «Маутхаузен» - Підріз Михайла Дмитровича.

Слова вдячності за мужність, відданість Батьківщині, рідній українській землі висловив керівник міста, вручивши Михайлу Дмитровичу пам’ятну адресу, квіти, подарунки, зауваживши, що спогади літнього героя про роки перебування у концтаборі, післявоєнне життя, роки роботи на підприємствах міста узагальняться волонтерами загальноосвітньої школи №5 і будуть передані до шкільного музею бойової та трудової слави.

За інформацією відділу
з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua