www.romny.osp-ua.info

Податкова та платники податків спільно формують свідомість громадян
13.04.2012

У Роменській ОДПІ триває активна робота щодо забезпечення проведення кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2011 році.

Позитивний результат залежить від проведення масово-роз’яснювальної та агітаційної роботи, мета якої – забезпечення добровільного декларування доходів, які не оподатковані у джерела виплати, спрямування громадян на виконання свого конституційного обов’язку зі сплати податків, підвищення рівня податкової культури та наповнення місцевого бюджету.

Почесним обов’язком кожного громадянина є декларування власних доходів, адже рівень добробуту та процвітання нашої країни напряму залежить від сумлінності платників податків та свідомого ставлення громадян до своїх конституційних зобов’язань.

Навіть незначний задекларований дохід, кожна сплачена до бюджету гривня слугуватиме нашим дітям, внукам, батькам, дитячим садочкам, школам, інтернатам, дитячим будинкам, будинкам пристарілих, всім, хто потребує захисту та допомоги з боку держави.

Отже, формування податкової культури та свідомості громадян здійснюється спільними зусиллями податківців та платників податків. Результатом цих дій стане збільшення сплати податків до бюджету країни.

Роменська ОДПІ

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua