www.romny.osp-ua.info

Відбулося засідання організаційного комітету
18.04.2012Відбулося засідання організаційного комітету щодо підготовки та проведення заходів в місті по відзначенню 125-ти річчя від дня народження І.П. Кавалерідзе та 110-ї річниці від дня народження О.А.Деревської.
Засідання провів міський голова Микола Кирилович Калашник. 

Під час наради заслухано керівників структурних підрозділів щодо виконання заходів по підготовці до відзначення ювілейних дат видатних постатей Роменщини. 

Так, відмічено, що закладами культури вже проведено низку заходів. присвячених О.А.Деревській та І.П. Кавалерідзе. 

Зокрема, у центральній міській бібліотеці для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича проведено краєзнавчу годину «Майстер світла, різця і слова». 

Про творчу стежину митця, його неоціненний внесок в українську та світову культуру студентам коледжу КНЕУ розповіли бібліотекарі Кубатко Л.П. та Салогуб В.І. Про зв’язки Івана Кавалерідзе з нашим краєм та його кінорежисерський талант доповів краєзнавець Григорій Діброва. 

Депутат міської ради, поетеса Тетяна Лісненко представила проект тематичної збірки, присвяченої «Матері-героїні» О.А.Деревській. 

Начальник відділу освіти Зінаїда Горбик представила оргкомітету роботу закладів освіти щодо популяризації сімейних форм виховання.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua