www.romny.osp-ua.info

Реформуємо житлово-комунальну сферу
19.04.201215 травня на Сумщині відбудеться республіканський семінар-нарада з питань реформування галузі ЖКГ та практична конференція «Модернізація житлово-комунального господарства України на основі механізмів державно-приватного партнерства» 

«Наша область обрана місцем проведення семінару невипадково. Сумщина має напрацювання щодо реформування житлово-комунального господарства. Нам є чим поділитися з колегами з інших регіонів України. Тож ми маємо докласти зусиль, аби семінар пройшов на найвищому рівні», – закликав присутніх голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ.

За його словами, Сумщина має великий досвід щодо впровадження енергозберігаючих технологій, які сьогодні відкривають шлях до конкурентоспроможності регіону, заощадження коштів держави та громадян.

Серед питань, які розглядатимуться у ході семінару, – впровадження державно-приватного партнерства в Україні, адже це – нові інвестиції в розвиток інфраструктури територій, підкреслив Юрій Чмирь.

Як поінформував заступник голови облдержадміністрації Микола ДЕРКАЧ, в рамках республіканського семінару-наради та практичної конференції також заплановано провести виставку передового досвіду роботи підприємств галузі ЖКГ, засідання Правління Української Асоціації районних та обласних рад та засідання Правління Асоціації міст України.


За інформацією http://state-gov.sumy.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua