www.romny.osp-ua.info

Юрій Чмирь: «До кінця 2012 року Сумщина отримає найсучасніший перинатальний центр»
24.04.2012Завдяки системній модернізації медицини, яка проводиться на Сумщині, область включена до переліку пілотних регіонів з реалізації Національного проекту «Нове життя»

Цією новиною голова облдержадміністрації поділився у ході прес-конференції за підсумками інспектування роботи обласного перинатального центру.

«Реалізація Національного проекту «Нове життя», ініційованого Президентом України Віктором ЯНУКОВИЧЕМ, для нас – пріоритетне завдання. Глава держави постійно тримає це питання на особистому контролі, адже «Нове життя» – надзвичайно важливий проект, який має на меті створення гідних умов для материнства та дитинства», – зазначив губернатор.

Юрій Чмирь повідомив, що рішенням обласної ради ще у 2010 році Сумський обласний центр акушерства та репродуктології і Сумський обласний центр реабілітації репродуктивної функції жінки реорганізовано в обласний перинатальний центр.

Нині тут створюються всі умови для забезпечення комплексного медичного обслуговування матері та дитини із застосуванням новітнього обладнання та сучасних технологій діагностики.

За словами Юрія Чмиря, у 2010 році з обласної казни було виділено 2 мільйони гривень на реконструкцію даху медичного закладу, минулоріч – 700 тисяч гривень на ремонт операційної та відділення анестезіології. У 2012 році з обласного бюджету заплановано спрямувати 1 мільйон гривень на розробку проектно-кошторисної документації. Незабаром буде придбано реанімобіль, який обслуговуватиме перинатальний центр.

«Ми постійно рухаємося вперед. Наша область крокує на рівні з Києвом, Донецьком, Харковом до комплексної модернізації медицини», – зауважив керівник області.

«Реконструкція нашого закладу цьогоріч – надзвичайно приємна новина. І чим швидше ми це зробимо, тим краще буде для людей», – наголосив головний лікар перинатального центру Валерій КРАВЕЦЬ.

За його словами, передбачається комплексний ремонт закладу, включаючи допоміжні приміщення, створення індивідуальних палат та реконструкцію операційних блоків. Окрім того, медичний заклад отримає кошти на утеплення корпусів. Відтак на перинатальний центр чекає масштабна реконструкція, у наслідок якої Сумщина отримає надсучасний лікувальний центр, переконаний Валерій Кравець.


За інформацією http://state-gov.sumy.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua