www.romny.osp-ua.info

Відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К
24.04.2012У залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К., яка розпочалася нагородженням грамотами за зайняте 3-тє місце в обласному огляді-конкурсі на кращу організацію роботи районних, міських міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти населення у 2011 році Проценко Олени Володимирівни та Міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення м. Ромни. 

Про стан вживання психоактивних речовин учнями і студентами навчальних закладів міста повідомили Єршова Людмила Олександрівна – районний лікар-нарколог Першої обласної спеціалізованої лікарні та Майборода Станіслав Станіславович – начальник сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Роменського міського відділу УМВС України в Сумській області. Епідемія наркоманії в Україні набуває все більшого розмаху: за даними експертів нині кількість споживачів психоактивних речовин сягає понад 500 тисяч осіб переважно молодого віку. За даними соціологічного опитування, кожен п’ятий молодий громадянин України знайомий з дією наркотиків. Серед них найбільший відсоток складають учні загальноосвітніх та студенти вищих навчальних закладів. 

Начальник управління праці та соціального захисту населення Панченко Я.М. поінформував про стан виконання розпорядження міського голови від 15.02.2011 № 32 «Про нову редакцію розпорядження міського голови від 27.01.2009 № 16 "Про затвердження заходів щодо соціального захисту бездомних громадян у м. Ромни на 2009-2012 роки». 

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, повідомили про нагальні проблеми, які необхідно оперативно вирішити. 

Міський голова надав ряд доручень щодо покращення роботи в місті. Особливу увагу зосередив на ремонті доріг на наведенні порядку в міському парку культури та відпочинку. 


За повідомленням загального відділу

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua