www.romny.osp-ua.info

У Ромнах влада та громадськість вшанували чорнобильців
26.04.2012

О 10.00 год. біля пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення 26-ї річниці Чорнобильської катастрофи. 

«Аварія, яка розцінюється як найбільша за всю історію ядерної енергетики за кількістю загиблих та потерпілих від її наслідків, стала трагедією багатьох тисяч людей. 

Самовіддано, з волею до життя і заради життя боролися з ядерним злом тисячі українців, серед них - ліквідатори з нашого міста. Подвиг цих людей неоціненний. Своєю самовідданістю вони відвернули можливу ще масштабнішу катастрофу. 

Як жива рана пам’яті про страшну трагедію і вдячність вам, чорнобильці-ліквідатори, стоїть у нашому місті цей пам’ятний знак, біля якого завжди квіти. Бо кожен з нас розуміє ціну подвигу, який здійснили ви. 

То ж з болем підноситься почуття вдячності героям, які вступили в жертовний бій із жорстокою стихією.
Ваш подвиг назавжди записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться в пам’яті роменців.
Врятоване вами життя триває, і ми, живі, низько вклоняємося вам, рятівникам, пам’яті загиблих. 

Здоров’я вам, благополуччя, терпіння і Божого благословення», - зазначив під час виступу міський голова Микола Калашник. Представники влади та громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля. 

Поминальний молебень за всіма, хто постраждав від Чорнобильської катастрофи, відправив священник-настоятель Вознесенської церкви, протоієрей Іван Кавчак.

У заході взяли участь: керівництво міста, керівники служб виконкому міської ради, Роменської районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ міста, учнівська та студентська молодь. 


За інформацією відділу з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua