www.romny.osp-ua.info

Свято останнього дзвоника
04.05.2012Для 249 випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста пролунав останній дзвоник. Представники виконавчого комітету Роменської міської ради взяли участь у відповідних урочистостях. 

Міський голова Микола Калашник привітав із закінченням навчального року одинадцятикласників загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. акад.. А.Ф.Йоффе. 

У вітальному слові керівник міста зазначив, що головне для них, випускників, – знайти свою життєву стежину і стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ідей молоді, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю. 

Також всіх присутніх привітав заступник начальника управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації Юрій Харламов. 

Заступник міського голови, керуюча справами виконкому,Олена Проценко цього дня відвідала загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №7. У своєму зверненні до батьків та дітей, педагогічного колективу побажала сміливості і наполегливості при крокуванні до обраної цілі і не забувати про те, що батьки і педагоги покладають великі сподівання на юнь. 


За інформацією відділу з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua