www.romny.osp-ua.info

08.05.2012 залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.
08.05.2012

Про стан виконання розпорядження міського голови від 04.04.2012 № 64 «Про створення приймального евакуаційного пункту № 23» поінформував головний спеціаліст відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Книга Анатолій Володимирович. Начальником евакуаційного пункту призначено заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Гончаренко Вікторію Леонідівну, якою розроблені функціональні обов’язки посадових осіб приймального евакуаційного пункту № 23, його структура, штатно-посадовий список та інші документи. 

Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.2 ч. б) ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: розгляд і узгодження планів підприємств, установ та організацій, що не належать до комунальної власності відповідних територіальних громад, здійснення яких може викликати негативні соціальні, демографічні, екологічні та інші наслідки, підготовка до них висновків і внесення пропозицій до відповідних органів поінформував заступник міського голови Яковенко Олександр Федорович. 

Про моніторинг виконання документів структурними підрозділами виконкому міської ради в квітні 2012 року поінформувала Ротенко Надія Олександрівна, головний спеціаліст загального відділу. Загальний обсяг вхідних документів – 566, звернень громадян – 81, документів влади вищого рівня – 39, листів - 446. 

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, повідомили про нагальні проблеми, які необхідно оперативно вирішити. 

Міський голова наголосив на основних проблемах в місті та надав ряд доручень щодо їх вирішення. 


За повідомленням загального відділу

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua