www.romny.osp-ua.info

Піклуємося про людей - покращуємо якість життя
10.05.2012

«Соціальні ініціативи Президента щодо соціального забезпечення ветеранів та інвалідів війни реалізуються в повному обсязі»

Про це у ході брифінгу зазначив начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Анатолій БОЯРКО.

З його слів, ветерани війни забезпечені пільгами на користування житлом, комунальними послугами, газом, електроенергією, на що у 1 кварталі 2012 року використано близько 27 мільйонів гривень. На пільгові послуги зв’язку та проїзд у міському транспорті за цей період спрямовано понад 2 мільйони гривень.

Як зазначив Анатолій Боярко, інваліди війни мають право на безкоштовний ремонт житла. На ці потреби поточного року заплановано виділити 2,1 мільйона гривень, що на 900 тисяч (75%) більше, ніж минулоріч.

На оздоровчі путівки до місцевих санаторіїв буде використано понад 1765 тисяч гривень державних коштів, що на 595,8 тисячі гривень (33%) більше, ніж у 2011 році.

«Ми маємо серйозні напрацювання у сфері забезпечення кожного інваліда засобами реабілітації, як того вимагає Президент Віктор ЯНУКОВИЧ.

Відповідно до індивідуальної програми реабілітації людина може обрати за каталогом саме той засіб, який вона бажає. Отримавши направлення, через управління праці та соціального захисту населення або особисто інвалід звертається до заводу-виробника, аби безкоштовно отримати візок, милиці тощо. Такий підхід сприятиме прозорому розподілу засобів реабілітації.

«У рамках реалізації соціальних ініціатив буде змінено підходи до роботи соціальних служб на селі. З метою дійти до кожного, хто потребує підтримки і захисту, нині триває робота щодо запровадження виїзних «мобільних соціальних офісів». Спеціалісти Пенсійного фонду, центру зайнятості, охорони здоров’я виїжджатимуть у віддалені села, де надаватимуть ветеранам й інвалідам війни консультації та необхідну допомогу.

Нині в області проживає 70089 ветеранів війни та осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».


За інформацією http://state-gov.sumy.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua