www.romny.osp-ua.info

Апаратна нарада
18.05.2012

У залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові.

Про стан виконання розпорядження міського голови від 31.03.2011 № 61 «Про проведення міського конкурсу «Кращий колективний договір» поінформувавЯковенко О.Ф., заступник міського голови.

З метою підвищення гарантій соціально-трудових прав працівників через колективні договори, розповсюдження позитивного досвіду підприємств, установ та організацій, що забезпечують через колективні договори надання додаткових пільг та гарантій, не передбачених чинним законодавством, в місті започатковано проведення міського конкурсу «Кращий колективний договір».

Міський голова нагородив переможців міського конкурсу «Кращий колективний договір» за 2011 рік дипломами.

Про стан виконання розпорядження міського голови від 14.07.2006 № 125 «Про стан дотримання державних гарантій у галузі соціального захисту та умов праці на підприємствах, в організаціях та установах міста» поінформував заступник міського голови Яковенко О.Ф.

Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.7 ч. б) ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: організація роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх поінформував заступник міського голови Дудко В.Г. Станом на 12.05.2012 року на обліку служби у справах дітей Виконавчого комітету Роменської міської ради перебуває 122 дітей. З них: 85 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (з яких: 74 дітей, позбавлених батьківського піклування, 11 дітей-сиріт, 48 дітей проживають в сім’ях опікунів, 12 дітей – виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, 23 дитини перебуває на повному державному утриманні в школах - інтернатах, ВПУ, технікумах та інших навчальних закладах, 25 дітей, мають право на усиновлення ), а також 37 дітей, які виховуються в сім’ях, що не забезпечують необхідних умов для їх життя, навчання, виховання та розвитку.

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, повідомили про актуальні питання роботи.

За повідомленням загального відділу

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua