www.romny.osp-ua.info

Проведено засідання комісії Виконавчого комітету міської ради
07.06.2012З метою встановленні міжконфесійного порозуміння в релігійному середовищі міста, проведено засідання комісії Виконавчого комітету міської ради зі сприяння додержання законодавства про свободу совісті та релігійні організації, у ході якої розглянуто питання: 

- про виконання на території міста Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації»;
- про стан державно-церковних відносин та діяльність релігійних організацій міста;
- про взаємодію Виконавчого комітету Роменської міської ради, підприємств, установ, організацій з релігійними громадами у вирішенні питань відродження культових будівель, які розташовані в місті. 

У заході взяли участь 15 керівників релігійних громад міста.

«Сьогодні ми зібралися аби обговорити найактуальніші питання стосунків між релігійними громадами та владою. Адже від цієї співпраці залежить розвиток моральності та духовності мешканців міста,» - зазначив заступник міського голови Володимир Дудко, відкриваючи засідання.

Представники релігійних громад міста висловили свої пропозиції щодо розглянутих питань. Начальник відділу з питань внутрішньої політики О.О. Кревсун запевнила , що міська влада врахує ці пропозиції. «Ми повинні об’єднати свої зусилля, постійно спілкуватися, адже працюючи разом, ми зробимо багато корисних справ на благо міста та його мешканців»,- сказала Олена Кревсун. 


За інформацією відділу з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua