www.romny.osp-ua.info

Податкова повідомляє
15.06.2012


Роменська ОДПІ надає інформацію підготовлену відділом внутрішньої безпеки при ДПС у Сумській області для інформування громадськості. 

«Для зручності платників податків та громадян України відкрито телефонну лінію антикорупційного проекту під егідою Голови ДПС України «Пульс податкової». Її номер (044)-284-00-07. За вказаним телефоном платники податків можуть повідомити про всі прояви корупційних діянь зі сторони податківців. 

Також функціонує телефон «довіри» відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Сумській області 77-05-28. За кожною такою інформацією буде проводитися ретельна перевірка та вживатимуться відповідні заходи впливу на порушників».Разом переможемо хворобу "заробітна плата в конвертах"

Першочергові завдання, які сьогодні стоять перед податківцями Роменщини спрямовані на збільшення надходжень до бюджету та налагодження партнерських відносин між владою та бізнесом, попередження схем ухилення від сплати податкових зобов’язань. Зрозуміло, що від результатів роботи податківців значною мірою залежать добробут пенсіонерів, матеріальне забезпечення інвалідів, дітей, вчителів, лікарів. 

Неодноразово доводиться нагадувати платникам деякі істини – отримуючи заробітну плату нелегально, громадянин не може скористатися ні кредитом, ні виплатами соціального захисту та й звільнити його можуть без пояснень. 

У цьому напрямку податкова служба і виконує дві основні задачі це – масово-роз’яснювальна та контрольно-перевірочна робота серед суб’єктів господарювання. 

За січень – травень поточного року працівниками Роменської ОДПІ проведено 28 перевірок суб’єктів господарювання – юридичних та фізичних осіб з питання дотримання ними діючого податкового законодавства під час виплати заробітної плати. За результатами проведених перевірок донараховано 535,6 тис.грн. податків та платежів (податок на доходи фізичних осіб, пеня, фінансові санкції).
Проте ефективність боротьби з різноманітними схемами мінімізації податків залежить не тільки від контрольно-перевірочної роботи. Сьогодні, в умовах зменшення фіскального тиску на суб’єктів господарювання, особливий акцент робиться на роз’яснювальній роботі, проведенні співбесід з роботодавцями, направляються листи, керівників запрошують на особисті співбесіди. 

Також заслухано 37 підприємців, які в своїй діяльності використовують працю найманих працівників і нараховують їм зарплату в розмірах менше мінімальної. В результаті заходів, вжитих спільно Роменською ОДПІ та органами місцевого самоврядування, до бюджету забезпечено сплату в сумі 9,3 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб 

Крім того, працівниками податкової інспекції проведено індивідуальні співбесіди з керівниками юридичних підприємств, у яких рахувалась заборгованість з виплати заробітної плати та податку на доходи фізичних осіб, а також з керівниками 53 юридичних осіб, які мінімізують виплату заробітної плати найманим працівникам і сплату ПДФО та 37 підприємцями. 

В результаті проведеної роботи до бюджету додатково надійшло 15 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. А це означає, що добровільна сплата податків стає нормою ведення господарської діяльності. 


Роменська ОДПІ

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua