www.romny.osp-ua.info

Концепція гуманітарного розвитку – нова якість державної політики
04.07.2012

Громадська гуманітарна рада при Сумській облдержадміністрації розглянула проект Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року

«Впроваджуючи масштабні реформи Глави держави, Україна стала на шлях докорінних перетворень. Концепція нового гуманітарного розвитку, яка орієнтована на максимальне розкриття потенціалу кожної людини і соціуму в цілому, створення гідних умов для реалізації можливостей людини і нації, – одна із реформ, покликаних покращити життя людей», – повідомив заступник начальника головного управління-начальник управління з питань внутрішньої політики головного управління зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Іван ШКУРАТ.

За його словами, Концепція спирається на фундаментальні цінності свободи та солідарності, демократичні принципи, верховенство права, подолання бідності, рівний доступ до освіти, медицини, культури тощо. Серед ключових напрямів гуманітарного розвитку Іван Шкурат виділив – соціальну стабільність, здоров’я нації, розвиток культури, міжнародні відносини.

Більш детально ознайомитися з проектом документу можна на офіційному веб-сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультування з громадськістю» – http://www.state-gov.sumy.ua/docs/kons_grom/guman.htm .

Обговорення концепції триватиме до 15 липня цього року. Всі бажаючі можуть подавати свої пропозиції головному управлінню зв’язків з громадськістю облдержадміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2, к.90, електронна адреса – polit@state-gov.sumy.ua, факс – (0542) 621-203). Довідки за телефоном – (0542) 221-240.


За інформацією http://state-gov.sumy.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua