www.romny.osp-ua.info

Зверненням громадян – увага податківців
23.07.2012

Робота зі зверненнями громадян – важлива складова у діяльності податкової служби. У такий спосіб забезпечується зворотній зв’язок із громадськістю. На сьогодні основне завдання – забезпечити кваліфікований, неупереджений, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявника.

Роменська ОДПІ приділяє значну увагу поліпшенню роботи приймалень громадян щодо особистого прийому громадян та платників податків. Згідно з затвердженими графіками прийому громадян, у приймальні громадян Роменської ОДПІ посадовими особами податкової інспекції проводиться особистий прийом громадян.

У січні-липні 2012 року було проведено 19 особистих прийомів. Найбільше на особистих прийомах цікавили питання оподаткування доходів підприємницької діяльності, рентні та ресурсні платежі, контрольно-перевірочна робота.

За результатами проведеного аналізу стану роботи з розгляду звернень громадян за січень-липень 2012 року необхідно зазначити, що упродовж звітного періоду до Роменської ОДПІ надійшло 7 письмових звернень громадян (одне з яких анонімне). У письмових зверненнях від громадян порушувались питання щодо сплати єдиного податку, податку на додану вартість, інформування про ухилення від сплати податків. Скарг та пропозицій у звітному періоді не надходило.


Роменська ОДПІ

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua