www.romny.osp-ua.info

Підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Ромни на 2012 рік
26.07.2012

На засіданні виконавчого комітету міської ради було підбито підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Ромни на 2012 рік та основних напрямків розвитку на 2013-2014 роки, бюджету міста на 2012 рік за результатами І півріччя 2012 року.

Як зазначив заступник міського голови Яковенко О.Ф., надходження до бюджету міста за звітний період склали 76,2 млн. грн. (50,5% до затверджених річних обсягів), надходження до загального фонду 69,1 млн. грн.

Було відзначено позитивну роботу промислових підприємств по нарощуванню обсягів виробництва промислової продукції – ТОВ «Техно-Маш-Сервіс» (Кібець М.М.), ТОВ «Роменський завод продтоварів» (Саєнко О.І.), ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина» (Дьяконов М.О.), по залученню інвестицій в основний капітал – ТОВ «Роменський завод продтоварів» (Саєнко О.І.), ПАТ «Роменська гардинно-тюлева фабрика» (Лакіза О.В.), ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина» (Дьяконов М.О.), ТОВ «Таланпром» (Стеценко К.М.)Виконкомом затверджено нові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надають населенню підприємства по обслуговуванню житлового фонду. В середньому тарифи зросли майже вдвічі; їх установлено окремо для кожного будинку залежно від запланованих кількісних показників послуг.

Заступник міського голови Жарий А.Г., який провів значну кількість зустрічей з мешканцями багатоповерхових будинків, повідомив, що роменці з розумінням поставилися до підвищення тарифів, очікуючи покращення якості послуг, і запевнив, що буде забезпечено жорстку систему контролю за роботою «ЖЕКів» – щопівроку вони надаватимуть мешканцям кожного будинку звіти про виконану роботу.

Усі прийняті рішення виконавчого комітету і їх перелік опубліковано на офіційному сайті міської ради на сторінці «Нормативно-правові акти».

За повідомленням загального відділу

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua