www.romny.osp-ua.info

Двадцять п’ята сесія міської ради
30.07.2012

30.07.2012 відбулася двадцять п’ята сесія Роменської міської ради шостого скликання, яку провів міський голова Микола Калашник. У засіданні взяли участь 31 депутат із 46 обраних.

До порядку денного було внесено 32 питання із різних галузей життєдіяльності міста.На початку сесії після розгляду депутатських запитів депутати перейшли до питання щодо прийняття асигнувань 2012 року з районного бюджету до міського бюджету. Районна рада прийняла рішення передати до міського бюджету асигнування у розмірі 40 % від розрахункового обсягу для забезпечення надання необхідної медичної допомоги сільським жителям в закладах охорони здоров’я, які фінансуються з міського бюджету. Зі слів головного лікаря Роменської ЦРЛ Валентини Гунькової цих коштів для надання якісної медичної допомоги недостатньо, і тому міська рада доручила заступнику міського голови з гуманітарних питань зібрати спільне засідання профільних постійних комісій міської та районної рад та детально опрацювати дане питання.

Знову депутатам було запропоновано розглянути протест Роменського міжрайонного прокурора, у якому він вимагає скасувати протокольне рішення міської ради від 28.10.2011 по питанню звільнення з займаної посади заступника міського голови Андрія Жарого. Міська рада відмовили у задоволенні даного протесту.

Потім депутати затвердили схему оптимізації роботи системи централізованого водопостачання та водовідведення міста Ромни та перейшли до розгляду питань регулювання земельних відносин та використання майна комунальної власності.

Міська рада затвердила звіт про виконання бюджету міста за І півріччя 2012 року та внесла зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста та бюджету міста на 2012 рік, прийняла рішення про хід виконання програми "Цукровий діабет" на 2011-2013 роки по місту Ромни.

Також депутати затвердили новий склад міської комісії з питань поновлення прав реабілітованих та список присяжних, які будуть залучатися до розгляду і вирішення справ у Роменському міськрайонному суді.

Відділ організаційної та кадрової роботи

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua