www.romny.osp-ua.info

На Роменщині відкрито Центр обслуговування платників податків
09.08.2012

РомниОдним із пріоритетів у роботі податкової служби є формування нової податкової культури, індивідуальний підхід до кожного платника податків та зміна відносин між податковою службою і бізнесом. Перетворення податкової служби в сервісну організацію супроводжується відкриттям сервісних центрів для платників податків.

 Нещодавно гостинно відкрив свої двері ще один сервісний Центр в Сумській області. Для обслуговування близько 4 тисяч платників податків відкрито Центр обслуговування платників податків у Роменській об’єднаній державній податковій інспекції.

Ромни„У цьому році податкова служба проходить важливі зміни, які в першу чергу мають стати позитивно-відчутними для платників податків. Важливими є передумови змін. Для   Роменської інспекції показовим є те, що 99% платежів у минулому та цьому році сплачені до Зведеного бюджету платниками Роменського регіону, Недригайлівського та Липоводолинського районів добровільно. У більшості випадків інспекція не вдавалась до примусових заходів впливу. Саме збільшення рівня добровільної сплати податків лежить в основі нашого нового девізу: „Від фіскального органу до сервісної служби”. Сповідуючи саме таку місію, ми змінюємо підходи в нашій роботі, які базуються сьогодні на двох основних принципах:

-   ми вважаємо, що більшість наших клієнтів – платників працюють чесно і ми довіряємо їм;

-    ми прагнемо допомагати тим клієнтам, які цього потребують і невпинно переслідуємо тих, хто порушує податкове законодавство”, - зазначив начальник Роменської ОДПІ Олексій Вікторович Полив’яний під час урочистого відкриття.

РомниПриміщення центру обладнане за прогресивними технологіями, воно складається із трьох секцій: видачі довідок та дозвільних документів, приймання податкової звітності та вхідної кореспонденції, та обслуговування платників податків. Крім того, сервісний центр обладнаний сектором очікування із плазмовим екраном для трансляції важливої інформації, а також куточками платників податків, де можна отримати найсвіжішу інформацію.

"У центрі все сплановано для зручності платника - консультації фахівців, швидке обслуговування, кваліфікована допомога. Однак головним є те, що перелік цих послуг буде постійно розширюватися в залежності від потреб та побажань наших платників податків. Ми зробимо все залежне від нас, щоб вони відчували, що їх сприймають як громадян, які своєю працею створюють благополуччя держави", - розповів під час огляду Центру начальник Роменської ОДПІ Олексій Вікторович .

Наприкінці зібрання Олексій Полив’яний привітав присутніх з відкриттям Центру та висловив впевненість, що клієнти Центру гідно оцінять зусилля податкової служби по створенню для них максимально комфортних умов, та вчасно і в повному обсязі сплачуватимуть податки до бюджетів.

 
Роменська ОДПІ
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua