www.romny.osp-ua.info

Юрій Чмирь: «На Сумщині інвестиції працюють на людей»
22.08.2012

РомниГолова облдержадміністрації взяв участь у відкритті нової лінії з виробництва печива на Тростянецькій фабриці ПАТ «Крафт Фудз Україна»

За словами Юрія Чмиря, запуск другої лінії в максимально короткі терміни є яскравим прикладом того, як працює на практиці запроваджений в області механізм «єдиного інвестиційного вікна».

«Налагоджена співпраця влади та бізнесу дозволила за короткий період запустити нову лінію з виробництва солодощів, яка значно підсилить виробничі потужності підприємства та дозволить працевлаштувати 120 місцевих жителів. А це – вирішення нагальних питань життєдіяльності регіону, підвищення добробуту людей», – зауважив Юрій Чмирь.

РомниЗа його словами, восени минулого року за участю Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА на Тростянецькій фабриці ПАТ «Крафт Фудз Україна» було відкрито перший цех з виробництва печива. Тоді вдалося реалізувати проект менш, ніж за рік, вклавши в нього понад 40 мільйонів доларів.

Нині Сумщина впевнено нарощує економічний потенціал. Інвестори цікавляться перевагами регіону, розглядають його як надійного партнера у співпраці. Продукція торгових марок Тростянецької фабрики відома в усьому світі і вкотре демонструє, що сумське – найкраще.

Ромни«Розширення виробничих потужностей Тростянецької фабрики ПАТ «Крафт Фудз Україна» свідчить, що Сумщина – територія приваблива для бізнесу. Тут створені такі умови, які допомагають інвесторам ефективно вкладати кошти, збільшувати кількість робочих місць, наповнювати бюджети, втілювати соціальні проекти», – зазначив директор підприємства Ігор ХАРЧЕНКО. Він пояснив, що будівництво другої лінії з виробництва бісквіту Барні ПАТ «Крафт Фудз Україна» реалізовано всього за 9 місяців.

На лінії працює 4 бригади по 20-25 чоловік. Щодоби з конвеєра виходить 1 тонна готової продукції. Максимальна потужність нового виробництва становить 6000 тонн на рік.

state-gov.sumy.ua/

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua