www.romny.osp-ua.info

VІ Всеукраїнський зліт команд учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів
17.09.2012

На Івано-Франківщині в смт. Делятин Надвірнянського району відбувся VІ Всеукраїнський зліт команд учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

У Зльоті взяли участь команди юних лісівників з 23 областей України. Сумську область представляла команда учнівського лісництва «Совенятко» Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 (директор Зеленська В.В.), яка працює на базі ДП «Роменський лісгосп» (директор Закусило О.М.).
У рамках зльоту відбулись презентації виставок-досягнень шкільних лісництв, конкурс-захист науково-дослідницьких робіт юних лісівників.

За творчий підхід та оригінальність презентації виставки досягнень команду «Совенятко» нагороджено грамотами головного управління освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації та Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Відповідно до результатів оцінювання конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт члени журі нагородило грамотою головного управління освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації та Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Притику Анну – ученицю 10 класу Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Сумської області.

Учасники Зльоту відвідали Ботанічний заказник загальнодержавного значення «Княждвірський» в Коломийському районі з охорони тиса ягідного, взяли участь у екскурсійно–пізнавальній програмі «Вітає Яремче», в рамках якої була організована екскурсія містом Яремче «Перлина Карпат», здійснили екскурсію до скель Довбуша.


Начальник відділу освіти З.Г.Горбик

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua