www.romny.osp-ua.info

Виплата заробітної плати – на контролі!
17.09.2012

Питання своєчасної виплати заробітної плати працівникам підприємств є основним напрямком діяльності міської ради та її виконавчих органів.

З метою упередження виникнення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах міста та забезпечення здійснення постійного контролю за станом погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках, управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради здійснюється щотижневий моніторинг з даного питання.

Так, в м. Ромни на 01.09.2012 загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати складає 172,1 тис.грн. Проблемним залишається питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати на ВАТ «Роменський завод АТС» (72,4 тис.грн.) та ВАТ «Роменське АТП-15948» (99,7). На цих підприємствах протягом серпня 2012 року допущено зростання заборгованості відповідно на 11,4 тис.грн. та 12,4 тис.грн.

Системна робота щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати здійснюється тимчасовою комісією з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Завданням комісії є проведення індивідуальної роботи з керівниками кожного із підприємств-боржників та прийняття конкретних рішень щодо погашення заборгованості. З початку року відбулося 9 засідань комісії, на них заслухано 37 звітів керівників підприємств-боржників з виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України, прийнято 56 рішень, спрямованих на погашення боргів.

Начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради Леся Стоян

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua