www.romny.osp-ua.info

До 69-ї річниці визволення від фашистських загарбників
17.09.2012

Покладанням квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків, присвячених подіям Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років розпочалися в місті заходи, присвячені 69-й річниці визволення від фашистських загарбників.
На Алеї Героїв зібралися ветерани Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, колективи підприємств, установ, організацій міста, щоб вшанувати пам’ять полеглих у далекі воєнні роки.

Міський голова Микола Калашник у зверненні до учасників урочистостей зазначив: «Ми сьогодні зібралися на Алеї Героїв, святому місці для роменців. Тут встановлені Зірки Слави тим, хто кував Велику Перемогу і звільняв рідну землю від загарбників. Такі як вони, такі як присутні сьогодні на зібранні наші ветерани - земляки завоювали кожному право на життя дуже дорогою ціною. Тому такі люди завжди будуть прикладом для молоді, для нового юного покоління роменців, яке визначатиме долю нашого міста, Сумщини, держави в майбутньому.
Вічна слава нашим захисникам Вітчизни, що мужньо стояли за майбутнє рідної землі. Збережемо пам’ять про полеглих за звільнення Роменщини!»
Театралізоване дійство, представлене учнівським та педагогічним колективами загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 ім. Петра Калнишевського, не залишило байдужими присутніх, які вшанували полеглих у війні покладанням квітів до Зірок Слави на Алеї Героїв.
Учасник бойових дій, ветеран Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, полковник у відставці Савченко Іван Опанасович та представники молодого покоління провезли вулицями міста вогонь пам’яті, запалений від вічного вогню на Братській могилі.

Із побажаннями миру, щастя, любові і достатку у кожному домі, в кожній родині, різнокольорові повітряні кульки запустили у небо наймолодші учасники заходів.


За інформацією відділу з питань внутрішньої політики.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua