www.romny.osp-ua.info

Юрій Чмирь: <<Ми будемо захищати інтереси наших підприємств на всіх рівнях>>
18.09.2012

Машинобудівники Сумщини заручилися підтримкою голови облдержадміністрації

«Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ за підсумками наради у Дніпропетровську доручив підтримувати реальний сектор економіки. У нас з'явився дієвий інструмент, через який маємо можливість впливати на розвиток промисловості країни. За допомогою важелів, які надав нам Глава держави, ми зможемо представляти інтереси наших машинобудівників», – зазначив Юрій Чмирь у ході прес-конференції на тему: «Битва за ГТС та вихід на нові ринки збуту».

Керівник області переконаний, що Сумські машинобудівники мають можливість одержати 70% державних замовлень щодо модернізації української ГТС.

«Ми можемо заміщати імпортну продукцію, яка завозиться із США, Німеччини, країн Азії. Такий асортимент обладнання можуть виготовляти наші підприємства, що дозволить залучити в регіон значні фінансові потоки. Тому наше головне завдання – брати участь у державних закупівлях та захищати вітчизняного товаровиробника», – підкреслив Юрій Чмирь.

«За ініціативи Президента України ми готові взятися за проектування та модернізацію газотранспортної системи держави», – заявив президент Концерну «Укрросметал» Григорій ДАШУТІН. За його словами, виконання багатомільйонного замовлення дозволить збільшити робочі місця, підвищити заробітну плату на виробництві, готувати висококваліфіковані кадри, впроваджувати новітні технології.


http://state-gov.sumy.ua

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua