www.romny.osp-ua.info

Нарада з головами квартальних комітетів міста як елемент залучення громади до вирішення важливих питань
26.09.2012

У залі засідань виконкому міської ради відбулася нарада з керівниками органів самоорганізації населення – головами квартальних комітетів міста.

Провела нараду заступник міського голови, керуюча справами виконкому Олена Проценко.

 Участь у нараді взяли: начальник відділу внутрішньої політики Олена Кревсун, начальник управління праці та соціального захисту населення Ярослав Панченко, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Андрій Клименко.

Під час зустрічі з керівниками органів самоорганізації населення розглянуто низку питань, які стосуються життєдіяльності міста. Зокрема, Олена Проценко підсумувала результати проведених звітно – виборних зборів у кварталах міста, представила голів квартальних комітетів, які були обрані на посади під час проведення зборів ( квартальні комітети №№ 2, 4, 14, 15), вручила Посвідчення новообраним керівникам.

Начальник відділу внутрішньої політики Олена Кревсун довела до відома присутніх інформацію про виконання розпорядження міського голови від 17.08.2012 № 130 «Про звітно - виборні збори у кварталах міста», зазначаючи, що відповідна робота проводилася згідно графіка, долучилися до проведення зборів у кварталах працівники виконкому, керівники відділів, управлінь, підприємств-надавачів послуг, депутати міської ради, дільничні інспектори міліції.

За проведенням зборів здійснювали контроль заступники міського голови, секретар міської ради.

Оцінюючи  роботу по проведенню зборів у мікрорайонах, Олена Кревсун зазначила, що не всі голови квартальних комітетів з відповідальністю поставилися до роботи і це, у свою чергу, призвело до деяких непорозумінь серед мешканців мікрорайонів. У той же час інші голови квартальних комітетів забезпечили відповідний рівень організації та проведення звітно – виборних зборів, як, наприклад, квартали №№ 7,8,11,17,21.

Також керівник відділу внутрішньої політики поінформувала присутніх про нові підходи в оцінці діяльності голів квартальних комітетів і висловила сподівання на їх плідну співпрацю з депутатським корпусом, мешканцями мікрорайонів по вирішенню злободенних питань.

Панченко Ярослав Миколайович, начальник управління праці та соціального захисту населення, надав інформацію про діяльність мобільних соціальних офісів, оголосив графік подальших зустрічей у мікрорайонах міста.

Клименко Андрій Борисович, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців ознайомив голів квартальних комітетів з інформацією про підготовку та ведення виборчого процесу, зокрема, потребу в уточненні персональних даних реєстру виборців та необхідність проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи серед населення.

 
 
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua