www.romny.osp-ua.info

Відбулася апаратна нарада, яку провів секретар міської ради Цецюр М.С.
02.10.2012

Начальник відділу містобудування та архітектури Литвиненко Ю.А. поінформував про стан виконання розпорядження міського голови від 07.03.2012 № 46 «Про заходи щодо безбар’єрного доступу інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів житла, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на 2012-2015 роки».

Литвиненко Ю.А. зазначив, що попри те, що в місті зроблено дуже багато для створення умов для осіб з обмеженими можливостями, виконання запланованих заходів уповільнено, зокрема: у 2012 році було заплановано будівництво 9 пандусів, проте на 01.10.2012 збудовано тільки 3; кнопки виклику встановлено лише на 2 будівлях; через фінансові проблеми не збудовано заплановані спуски в місцях пішохідних переходів.

Начальник управління праці і соціального захисту населення Панченко Я.М. доповів про роботу комітету забезпечення доступності, який здійснює громадський контроль за відповідністю будівельним нормам об’єктів цивільного призначення, готує пропозиції щодо вдосконалення нормативів та стандартів щодо безперешкодного доступу осіб з обмеженими можливостями до об’єктів, надає консультативну допомогу інвалідам; повідомив, що наразі вивчається можливість надання приватними перевізниками безкоштовних транспортних послуг з відшкодуванням їх вартості з бюджету міста.

На нараді було заслухано інформацію про матеріально-технічне забезпечення дільничних виборчих комісій під час виборів депутатів Верховної ради України. Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення                                          Бондаренко В.І. зазначив, що із 28.09.2012 триває встановлення систем відеоспостереження у приміщеннях, де відбудеться голосування; на 02.10.2012 вже змонтовано 7 програмно-апаратних комплексів.

Інформація керівників окремих управлінь, відділів, підприємств і установ про актуальні питання роботи, засвідчила стабільну роботу по забезпеченню життєдіяльності міста.

 

За повідомленням загального відділу

 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua