www.romny.osp-ua.info

«Рятувальник» - чемпіон
08.10.2012

У м. Суми відбулись фінальні ігри чемпіонату Сумської обласної організації фізкультурно - спортивного товариства «Динамо» з мініфутболу серед команд  силових структур та правоохоронних органів.

 Захід проведено за програмою  «Динаміада-2012» та присвячено  Року спорту та здорового способу життя.

У турнірі, що розпочався ще на початку 2012 року, взяли участь 8 команд силових структур та правоохоронних органів: Сумський  прикордонний загін, управління внутрішніх справ (м. Суми), військова частина 3022 (м. Шостка), команда податкової служби ( м. Суми), управління Служби безпеки України, Конотопський районний відділ внутрішніх справ ,  Харківський  національний університет внутрішніх справ.

 Роменщину представила  команда «Рятувальник» 2 Спеццентру МНС України.

 Змагання пройшли у  дружній атмосфері, команди показали досить високий рівень підготовки.

За підсумками фінальної гри команда «Рятувальник» 2–го Спеціального регіонального центру швидкого реагування  МНС України перемогла досить сильного суперника та стала Чемпіоном змагань.

 Кращим воротарем визнано Юрія Козаченка, а кращим бомбардиром - Олександра Ткача, який забив у ворота суперників шість м`ячів.

Начальник 2 Центру  швидкого реагування МНС України полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв привітав чемпіонів, зазначивши, що спорт для рятувальника – це його життя,  його фізичний та духовний розвиток, і вкрай важливо, щоб всі працівники – рятувальники це розуміли.

За інформацією 2–го Спеціального регіонального центру швидкого реагування  МНС України

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua