www.romny.osp-ua.info

Відбулася апаратна нарада, яку провів міський голова М.К. Калашник
10.10.2012

Заступник міського голови Яковенко О.Ф. поінформував про стан виконання розпорядження міського голови від 16.12.2011 № 221 «Про створення робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення».

Зокрема, Яковенко О.Ф. зазначив, що за 9 місяців 2012 року створено 765 робочих місць, що становить 73,7% від річного завдання. Робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з початку року проведено 9 рейдів, перевірено діяльність 45 фізичних осіб-підприємців. Виявлено 20 неоформлених працівників, легалізовано 13 робочих місць. Щодо двох підприємців, які використовують нелегальну найману працю, матеріали передані до Територіальної державної інспекції з питань праці в Сумській області.

На нараді було заслухано інформацію про матеріально-технічне забезпечення дільничних виборчих комісій під час виборів депутатів до Верховної ради України. Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення                                          Бондаренко В.І. повідомив, що на сьогодні здійснено монтаж систем відеоспостереження на усіх виборчих дільницях.

Заступник міського голови Жарий А.Г. наголосив на необхідності в стислі терміни провести значний обсяг робіт по забезпеченню зовнішнього освітлення вулиць біля виборчих дільниць.

Про моніторинг виконання документів структурними підрозділами Виконкому міської ради у вереснів 2012 року поінформувала Щербак Ю.О., головний спеціаліст загального відділу.

Інформація керівників окремих управлінь, відділів, підприємств і установ про актуальні питання роботи, засвідчила стабільну роботу по забезпеченню життєдіяльності міста.

 

                                                                                                 За повідомленням загального відділу

 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua