www.romny.osp-ua.info

У залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.
13.11.2012

Про хід виконання розпорядження міського голови від 14.05.2012 № 87 «Про створення робочої групи по ліквідації стихійної торгівлі в місті» поінформувала заступник начальника управління економічного розвитку Шкіль Р.В. Дане розпорядження міського голови було прийнято з метою проведення роботи щодо ліквідації стихійної торгівлі на вулицях міста, створено робочу групу. Робочою групою проведено 19 рейдів по ліквідації торгівлі на території, прилеглій до ринку та по вулиці Руденка. В ході проведення рейдів складено 9 протоколів про порушення вимог санітарного законодавства   та 3 протоколи про порушення ветеринарних норм. Сума штрафів склала майже 4,0 тис. грн.Адміністрацією міні-ринку забезпечується щоденне прибирання прилеглої до ринку території та проводиться в межах повноважень робота щодо недопущення несанкціонованої торгівлі на території, прилеглій до ринку.

Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.7-1 ч. б) ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: здійснення    контролю    за   діяльністю   суб'єктів підприємницької   діяльності   у сфері поводження з відходами» поінформував начальник Головного управління міського господарства Кочерга М.Г. З 1 жовтня 2011 року в місті змінився виконавець вказаної послуги. Замість ПП «Еліпс» послуги надає ТОВ «ПМК-Ресурс». Дане підприємство задіяло через комунальне підприємство «Чисте місто» весь комплекс отриманої містом техніки від проекту TASIC «Сталий територіальний розвиток в Україні». Проведеними перевірками в жовтні - листопаді поточного року встановлено, що на даний час ТОВ «ПМК-Ресурс» не виконується технологія складування твердих побутових відходів на міському полігоні. З цього приводу засновнику та директору ТОВ «ПМК-Ресурс» направлені листи з вимогою терміново усунути виявлені недоліки утримання полігону ТПВ.

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті повідомили про актуальні питання роботи.

Міський голова надав ряд доручень та завдань щодо виваженої, спланованої роботи всіх служб та управлінь.

 

За повідомленням загального відділу

 
 .
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua