www.romny.osp-ua.info

Сумщина переходить на цифрове мовлення
15.11.2012

Ігор ЯГОВДИК: «Перехід на цифрове мовлення сприятиме оперативному інформуванню людей та розбудові інформаційного простору регіону»

СУМЩИНА ПЕРЕХОДИТЬ НА ЦИФРОВЕ МОВЛЕННЯ«Нині в області завершена робота зі встановлення на існуючих вежах Концерну РТПЦ відповідного обладнання для трансляції цифрового телесигналу. З початку року Сумська обласна державна телерадіокомпанія та телекомпанія «Академ-ТБ» цілодобово виходять в ефір у режимі цифрового мовлення», – повідомив заступник голови облдержадміністрації.

За словами Ігоря Яговдика, у 2013 році в місті Ромни планується побудувати вежу, яка разом з діючими установками у Тростянці, Сумах, Білопіллі та Шостці, гарантуватиме жителям регіону стабільний цифровий сигнал.

«Держава допомагає пільговим категоріям громадян у придбанні телетюнерів. У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА на Сумщину надійшло понад 20 тисяч засобів прийому цифрового сигналу, які люди отримали безкоштовно. У 2013 році забезпечення жителів регіону телетюнерами буде продовжено», – зазначив посадовець.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua