www.romny.osp-ua.info

Навчання бібліотечних працівників
22.11.2012

У центральній бібліотеці для дорослих ім. Бориса Антоненка – Давидовича відбувся міський семінар бібліотечних працівників централізованої бібліотечної системи.

Тема для обговорення - «Планування роботи бібліотек на 2013 рік та подання звітності за 2012 рік».

Директор міської централізованої бібліотечної системи Ніна Рослова звернула увагу на слабкі та сильні сторони у роботі бібліотекарів міста.

 Провідний методист централізованої бібліотечної системи Олена Дудка ознайомила працівників книгозбірень з особливостями планування роботи  на 2013 та  підготовки звітності за 2012 роки. Провідний бібліограф Валентина Салогуб проконсультувала бібліотекарів з питань організації довідково - бібліографічної, інформаційної та краєзнавчої роботи.

Питання планування роботи з дітьми висвітлила заступник директора міської централізованої бібліотечної системи по роботі з дітьми Ольга Божко.

Завідуюча відділом обслуговування центральної міської бібліотеки для дорослих Лариса  Пасєвіна  звернула увагу присутніх на такий напрямок  як робота з незахищеними верствами населення та презентувала видані бібліотекою методико - бібліографічні матеріали «Бібліотека і люди похилого віку».

Наприкінці семінару обговорено низку питань, які стосуються розвитку бібліотечної справи.

   За матеріалами відділу культури
 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua