www.romny.osp-ua.info

Cекретар міської ради Цецюр М.С. наголосив на персональній відповідальності керівників за стан справ у місті
05.12.2012

04.12.2012 на апаратній нараді в. о. міського голови, секретар міської ради Цецюр М.С. наголосив на персональній відповідальності керівників за стан справ у місті, оперативному вирішенні проблем, зокрема в комунальному господарстві.
На нараді було заслухано інформацію про виконання делегованих повноважень щодо здійснення державної реєстрації підприємств та інших суб’єктів підприємницької діяльності.
Державний реєстратор Гусєв М.М. повідомив, що за 10 місяців 2012 року було проведено 4219 реєстраційних дій відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».
Начальник загального відділу Березовецька Н.М. поінформувала про результати моніторингу виконання документів структурними підрозділами виконкому міської ради в листопаді; наголосила на неприпустимості порушень термінів виконання; звернула увагу начальників самостійних структурних підрозділів на виконання вимог статей 14, 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації щодо обов’язку оприлюднення інформації розпорядниками.
В. о. міського голови, секретар міської ради Цецюр М.С. наголосив на оперативному вирішенні проблем в комунальному господарстві міста в умовах зимового періоду.

За повідомленням загального відділу

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua