www.romny.osp-ua.info

На Сумщині виготовлятимуть високоякісне литво
18.12.2012

Юрій ЧМИРЬ проінспектував будівництво сучасного ливарного цеху в АТ «Сумський завод «Насосенергомаш».

«Ми знаходимося на унікальному виробництві, яке побудоване за рекордно короткий термін – один рік. Обсяги виробництва цеху – 4 тисячі тонн на рік – забезпечать «Насосенергомаш» власним литвом, підвищать якість продукції та скоротять обсяги виконання замовлень», – зазначив голова облдержадміністрації.

Юрій Чмирь додав, що об’єкт, зведення якого супроводжувалося за принципом «єдиного інвестиційного вікна», є прикладом взаємодії держави та бізнесу. Завдання Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА щодо розвитку підприємства Сумщина виконує стовідсотково.

Ливарний цех буде оснащено надсучасним обладнанням. Американська технологічна лінія з виробництва відливальних форм і турецькі індукційні печі дозволять виробляти 36 тонн металу щодоби, поінформував голова правління АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» Володимир ЯМБУРЕНКО. За його словами, у цеху, який запрацює вже до кінця року, буде створено 140 нових робочих місць.

«За десять років роботи в ливарній галузі я вперше маю нагоду працювати на такому сучасному, автоматизованому обладнанні. Переконаний, воно полегшить процес лиття та значно скоротить затрати часу на його виготовлення», – поділився ливарник Володимир ШПЕТНИЙ.

У 2013 році в АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» буде зведено модельний цех для ливарного виробництва, що забезпечить роботою 14 нових працівників, та склад для готової продукції.

Юрій Чмирь привітав співробітника заводу Петра БЄЛАШОВА з присвоєнням йому Указом Президента звання «Заслужений машинобудівник України». 

взято з http://state-gov.sumy.ua/2012/12/17/na_sumshhin_vigotovljatimut_vosokojaksne_litvo.html

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua