www.romny.osp-ua.info

Помічники Святого Миколая
20.12.2012
19 грудня 2012 року радісними несподіванками був наповнений день Святого Миколая для маленьких пацієнтів, що знаходяться на лікуванні у дитячому відділенні І обласної спеціалізованої лікарні.

У ході заходу відбулося театралізоване дійство, на яке завітали представники Роменського коледжу Київського Національного економічного університету: заступник директора з виховної роботи Людмила Бондаренко, голова студентської ради Юрій Роєнко, активіст студентського самоврядування Вадим Лук’янов.

Директор центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Валентина Жогло, фахівець із соціальної роботи центру Ольга Бондаренко.

Тісна співпраця Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з Роменським коледжем КНЕУ сприяє реалізації багатьох соціальних проектів. Як приклад - просвітницький проект « Волонтерство, як ресурс соціальної роботи з дітьми та сім’ями».

У рамках цього проекту четвертий рік підряд проходить благодійна акція «Подаруй дитині іграшку». А у цьому році з нагоди Дня Святого Миколая для ігрової кімнати дитячого відділення були подаровані розвиваючі ігри, комплекти аудіо дисків з казками та книги.
Фахівець із соціальної роботи
Ольга Бондаренко
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua